Eén van de twee slachtoffers van de schietpartij in de nacht van zaterdag op zondag is overleden. De schietpartij vond plaats bij zalencentrum Sunrise in de Galvanistraat in Rotterdam-Delfshaven. Inmiddels is de politie een groot onderzoek gestart, een zogenaamd TGO (Team Grootschalig Opsporing).
Rond 04:00 's nachts wordt er geschoten bij het partycentrum. Twee mannen raakten gewond, waarvan een nu aan zijn verwondingen is overleden. Het dodelijke slachtoffer is een 43-jarige man uit Hoorn. Het andere slachtoffer, een 24-jarige man uit Amsterdam is inmiddels aanspreekbaar.
Een andere man loopt na de schietpartij het partycentrum uit. Hij wordt vervolgens beschoten, maar raakte hierbij niet gewond. De politie is op zoek naar mensen en bezoekers die meer informatie hebben over het incident.
Direct na de schietpartij hielden agenten twee verdachten aan. Een 46-jarige man uit Rotterdam is na verhoor vrijgelaten. Hij is geen verdachte meer. Een 43-jarige man uit Amsterdam zit nog vast, zijn rol wordt nog onderzocht.