Leuke activiteiten in Rotterdam: vier Chinees Nieuwjaar, IFFR Closing Party en meer!

06 feb , 9:31 Nieuws
image 12 66c475c3b4eee

Februari in Rotterdam: Ontdek de Leuke Activiteiten

Februari is in volle gang en de Rotterdamse agenda staat ook dit weekend weer vol met leuke activiteiten! Vier Chinees Nieuwjaar met drakendansen en een vuurwerkshow, ga los op de closing party van IFFR (Internationaal Film Festival Rotterdam) of speur naar de beste muziek tijdens de XXL Platenbeurs in de Laurenskerk. Dit zijn onze tips voor jou!

Vier Chinees Nieuwjaar in Rotterdam

Drakendansen, straatfeesten en een vuurwerkshow: dit weekend beleef je Chinees Nieuwjaar in Rotterdam! Naast het grote straatfeest op de West-Kruiskade, met allerlei (eet)kraampjes en kleine podia waar optredens plaatsvinden, zie je op zaterdag tussen 12.00 en 17.45 uur meerdere drakendansen in de binnenstad. Deze dansceremonies verjagen kwade geesten en brengen geluk en voorspoed voor het nieuwe jaar.

IFFR Closing Party

Zaterdag 8 februari is de befaamde IFFR Closing party in de Doelen! Op deze avond kijk je eerst de slotfilm This is a Battlefield, waarna het feest kan beginnen. Voor de vertoningen van 20.30 en 20.45 uur zijn nog kaartjes verkrijgbaar. Tickets voor film en party kosten 25 euro. Ben je student of onder de 23? Dan betaal je maar 20 euro!

Rotterdam Beerfest: Zomerse Proeverij

Op zoek naar hét medicijn tegen een winterdip? Dan moet je dit weekend bij het Rotterdam Beerfest zijn! Dit festival heeft de zomer als thema en staat in het teken van lekker veel proeven. Elke brouwerij neemt hun favoriete biertje mee en lanceert een nieuw brouwsel. Op zaterdag 8 februari van 15.00 tot 23.00 uur proef je van tien Rotterdamse brouwerijen.