Op 7 en 8 maart zal het Festival der Liefde plaatsvinden in Rotterdam Ahoy, waarbij de politie aangeeft dat er 'passende' maatregelen zullen worden genomen. Deze maatregelen zullen zowel zichtbaar als onzichtbaar zijn en zijn bedoeld om de veiligheid van de bezoekers te waarborgen. De exacte details van deze maatregelen worden om veiligheidsredenen niet bekendgemaakt.
De politie benadrukt het belang van zowel zichtbare als onzichtbare veiligheidsmaatregelen om ervoor te zorgen dat het Festival der Liefde een veilige omgeving biedt voor alle aanwezigen. Hoewel de specifieke aard van de maatregelen niet openbaar wordt gemaakt, is het duidelijk dat veiligheid een absolute prioriteit is.
Wil je alle updates over het Festival der Liefde en andere evenementen niet missen? Maak dan snel een account aan om gratis en onbeperkt toegang te krijgen tot alle informatie. Veiligheid staat voorop, en samen zorgen we voor een geslaagd en veilig evenement bij Rotterdam Ahoy.