Verbindingsweg op A16 vanuit Breda richting Hoek van Holland afgesloten door puin op de weg bij Terbregseplein

10 feb , 13:17 Nieuws
image 17 674486d6661fc

Verbindingsweg op A16 vanuit Breda afgesloten

De verbindingsweg op de A16 vanuit Breda richting Hoek van Holland is afgesloten vanwege puin op de weg bij het Terbregseplein in Rotterdam. Het verkeer kan omkeren bij de afrit Capelle aan den IJssel.

Puin veroorzaakt verkeersproblemen

Ter hoogte van het Terbregseplein is puin op de weg gekomen, wat verkeersproblemen heeft veroorzaakt. Rijkswaterstaat is bezig met opruimwerkzaamheden om de situatie te herstellen.

Omleiding bij afrit Capelle aan den IJssel

Automobilisten die vanuit Breda richting Hoek van Holland reizen, worden geadviseerd om bij de afrit Capelle aan den IJssel om te keren en alternatieve routes te nemen. De afsluiting kan leiden tot extra reistijd, dus het is aan te raden om de actuele verkeersinformatie in de gaten te houden.