Op de A4 heerst er momenteel een verkeerschaos door zware files en ongevallen in beide richtingen, waardoor automobilisten geconfronteerd worden met urenlange vertragingen.
Ter hoogte van Rijswijk heeft een auto vlam gevat, wat resulteerde in tijdelijke afsluiting van een rijstrook. Ondanks dat de brand geblust is en de rijstrook heropend is, moeten automobilisten richting Den Haag nog steeds rekening houden met aanzienlijke vertragingen. Om 16:30 uur stond er al een vertraging van 30 minuten.
Ook bij knooppunt Benelux heeft zich een ernstig ongeval voorgedaan, waardoor de vertraging op de A4 richting Rotterdam rond 16:30 uur opliep tot circa 50 minuten. Het gebied blijft zwaar getroffen door de langdurige vertragingen.
Niet alleen de A4, maar ook de wegen in het centrum en noorden van Rotterdam zijn overvol door het verkeer, wat bijdraagt aan de algehele verkeersellende in de regio.